Вторник, 30 ноября, 2021
No menu items!

За успіхи у навчанні запорізькі студенти отримають додаткові стипендії

Читаемые

В мэрии ждут снег и лед уже с понедельника: нарисовали специальную карту и определили виновных

Сегодня в Херсонском горсовете состоялось совещание коммунальщиков и подрядных организаций, тема обсуждения – наличие песка, людей и техники...

В Запорожье десятки домов останутся без холодной воды

КП «Водоканал» сообщает о временном отключении холодной водыВ связи с ремонтными работами по ул. Баррикадная, 114, 2 декабря с...

Запоріжці долучилися до Дня добрих справ – фото

30 листопада 2021 року фахівці (консультанти) інклюзивно-ресурсного центру по Вознесенівському району долучилися до міжнародного благодійного рухуМіжнародний благодійний рух є...
Андрей Куреннойhttps://yug.org.ua/
Училась в НПУ им. Драгоманова. В журналистике 15 лет. Работал редактором на одном из одесских телеканалов.

Запорізькі студенти отримають престижні стипендії від Групи Метінвест

В Запоріжжі студенти кількох вищих навчальних закладів, а також професійно-технічних училищ отримають престижні грошові стипендії від Групи Метінвест. Їх виплачують кращим студентам, які навчаються на профільних для Метінвесту спеціальностях.

— Стипендіальна програма Метінвесту — це мотивація абітурієнтів до обрання технічної освіти. У цій програмі ми задіяли найкращі навчальні заклади Кривого Рогу, Маріуполя та Запоріжжя. У нашому місті в програмі беруть участь Запорізький національний університет і Національний університет «Запорізька політехніка». Крім того, в цьому році ми запропонували стипендіальну програму професійно-технічним закладам: Запорізькому машинобудівному вищому професійному училищу та Запорізькому професійному ліцею залізничного транспорту, — розповідає начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш.

начальник управління підбору, комплектування та розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Сергій Койпиш

Стипендіальна програма Групи Метінвест поширюється на студентів 1-2 курсів вищих навчальних закладів та учнів 1-3 курсів професійно-технічних навчальних закладів. Для того, щоб отримати стипендію потрібно, перш за все, обрати технічну спеціальність або професію, які є затребуваними для компанії, а також гарно вчитися, успішно проходити практику на підприємствах Групи Метінвест, а також брати участь у корпоративних програмах.

— Стипендію отримуватимуть студенти професійно-технічних закладів, які навчаються за професіями токар та верстатник широкого профілю. На першому курсі стипендія складає 700 гривень, — зазначає директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко. — На другому та третьому курсах стипендія буде становити від 1000 до 1200 гривень відповідно, та буде залежати від успішності учня. У цьому році стипендіальна програма дозволила набрати три групи верстатників у двох наших ключових професійно-технічних закладах. Крім цього у 2022 році Метінвест планує інвестувати у наші три ключових професійно-технічні навчальні заклади близько 25 мільйонів гривень на придбання обладнання. На нашу думку, ці інвестиції дозволять підвищити престижність професії та створити сучасні умови для проходження навчання. Всіх стипендіатів ми запрошуємо на оплачувану практику, а після навчання — на стабільну роботу з високою зарплатою та соціальними гарантіями.

Еще новости по теме:  В Запорожской области мужчина выпал из окна - его госпитализировали в тяжелом состоянии

директор Центру кар’єри Метінвест Віталій Тишечко

— Таким роботодавцям, як компанія Метінвест, дуже важливо підтримувати учнів та студентів під час всього навчання, вкладати в них зусилля та кошти для того, аби вони могли отримати якісну технічну освіту, мати знання та навички, які потрібні на сучасному ринку праці, — каже Сергій Койпиш. — А також — працевлаштуватися на престижну роботу та бути конкурентоспроможними.

Вже другий рік поспіль стипендію Метінвесту буде отримувати студентка Валерія Ардаб’єва. Дівчина навчається на другому курсі Запорізького національного університету за спеціальністю «Металургія». Обрала цю професію, аби продовжити сімейну традицію, адже її батьки працюють на одному з запорізьких підприємств.

-Батьки мене зрозуміли, а ось друзі — здивувалися, адже дівчата рідко обирають таку спеціальність. Я навчаюся з задоволенням, дізналася багато нового. Моя професія дуже цікава, — розповідає Валерія Ардаб’єва. — Я рада, що отримую стипендію від Метінвесту. Це гарне заохочення для студентів, які хочуть у майбутньому піти працювати на виробництво. Я хочу працевлаштуватися на “Запоріжсталь”. Це дуже велике підприємство, на якому є можливості кар’єрного росту. Мені, як дівчині-металургу не обов’язково працювати на самому виробництві, я можу працювати у лабораторії, чи ще десь. “Запоріжсталь” — дуже гарне місце роботи, на мою думку.

Еще новости по теме:  Руководитель легендарного запорожского центра: С каждой поездкой появляются новые друзья

 студентка Валерія Ардаб’єва

— Валеріє, чи брали ви участь в інших заходах та проєктах Групи Метінвест?

— Минулого року Метінвест проводив багато вебінарів, я брала участь у всіх, бо це було мені дуже цікаво. Також брала участь у прибиранні Хортиці. А влітку проходила практику на “Запоріжсталі” та була на екскурсіях на цьому підприємстві. Було дуже цікаво побачити все на власні очі. Це дає змогу усвідомити, яку саме професію я обрала та куди піду працювати, — зазначила Валерія Ардаб’єва.

А ось першокурсник Михайло Фісун отримає стипендію від Групи Метінвест вперше. Хлопець цього року вступив до Національного університету “Запорізька політехніка”. Навчається у англійській групі за спеціальністю “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”.

— Я подумав, що в майбутньому це буде дуже затребувана спеціальність. Вирішальним фактором було те, що навчання проходить англійською мовою. А це дає перспективи кар’єрного зросту та розширює можливості, — розповідає Михайло Фісун.

першокурсник Михайло Фісун

Стипендію від Групи Метінвест Михайлу нарахували за результатами ЗНО. Хлопець показав гарні результати з усіх предметів: математики, української та англійської мов.

-Коли я дізнався, що отримав стипендію від Групи Метінвест, — здивувався. Мені дуже приємно, що мої знання відзначили. Це гарне заохочення. У наш час студентам додаткові гроші не завадять. Особливо тим студентам, які приїхали на навчання з інших міст і живуть у гуртожитку.

-Михайло, після закінчення навчання, де ви плануєте працювати?

— Перше місце роботи буду шукати у Запоріжжі. Думаю, було б добре працевлаштуватися на одне з підприємств Групи Метінвест.

Нагадаємо, перші стипендії Метінвесту почали виплачувати у 2019 році після підписання Групою Метінвест та запорізькими вишами Меморандуму про співпрацю. Їх студенти отримують протягом кожного семестру після складання сесій. Якщо студент старанно працює протягом кожного навчального року, то стипендія йому точно забезпечена.
Загалом за підсумками літньої сесії у Запоріжжі, Маріуполі та Кривому розі визначено 600 студентів вищих навчальних закладів та учнів професійно-технічних навчальних закладів, які отримають стипендії Метінвесту.

Еще новости по теме:  Запорожский фотограф сделал красочные фото Млечного пути

Меморандум про співпрацю, підписаний між запорізькими підприємствами Метінвесту і вищими навчальними закладами міста, передбачає не лише матеріальну підтримку студентів, а й покращення матеріально-технічної бази вишів та умов виробничої практики. Ці заходи покликані на удосконалення рівня підготовки майбутніх працівників промислової галузі.

Читайте також: Как в Запорожье отметили лучших студентов


Тэги:Група МетінвестЗапоріжжянавчаннястипендіїстуденти
Поделиться

Комментарии читателей

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Пожалуйста, введите ваш комментарий!
пожалуйста, введите ваше имя здесь

Последние новости

В мэрии ждут снег и лед уже с понедельника: нарисовали специальную карту и определили виновных

Сегодня в Херсонском горсовете состоялось совещание коммунальщиков и подрядных организаций, тема обсуждения – наличие песка, людей и техники...
Еще новости по теме:  В Запорожье во время движения загорелся грузовик

В Запорожье десятки домов останутся без холодной воды

КП «Водоканал» сообщает о временном отключении холодной водыВ связи с ремонтными работами по ул. Баррикадная, 114, 2 декабря с 09:00 до 20:00 без холодной...

Запоріжці долучилися до Дня добрих справ – фото

30 листопада 2021 року фахівці (консультанти) інклюзивно-ресурсного центру по Вознесенівському району долучилися до міжнародного благодійного рухуМіжнародний благодійний рух є частиною #Giving Tuesday. У різних...

По дві квартири на рік для лікарів купуватимуть у громаді на Херсонщині

Дефіцит медиків загострюється у територіальній громаді Нової Каховки. Тут уже зараз бракує чотирьох сімейних лікарів, але питання не тільки в них. Адже для...

Карантин по-новому: в Одесской области вслед за всей страной ужесточат правила для невакцинированных

Карантин по-новому: в Одесской области вслед за всей страной ужесточат правила для невакцинированных6 декабря в Украине вступят в силу новые карантинные правила. В первую очередь ужесточение карантина коснется невакцинированных граждан, отметила...

Похожие статьи:


Fatal error: Uncaught wfWAFStorageFileException: Unable to save temporary file for atomic writing. in /home/dd409299/yug.org.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php:35 Stack trace: #0 /home/dd409299/yug.org.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php(659): wfWAFStorageFile::atomicFilePutContents('/home/dd409299/...', '<?php exit('Acc...') #1 [internal function]: wfWAFStorageFile->saveConfig('livewaf') #2 {main} thrown in /home/dd409299/yug.org.ua/www/wp-content/plugins/wordfence/vendor/wordfence/wf-waf/src/lib/storage/file.php on line 35